566185-2023 - ResultatSverige-Borås: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster - Executive search
Referensnummer: 23/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar "Rekryteringstjänster - Executive search", på följande nivåer:
VD
SVP
VP
Även interims tjänster på motsvarande nivåer kan komma att avropas från detta ramavtal.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen