See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2st Lastväxlare
Beskrivning: Uppdraget avser köp av två (2) små fabriksnya lastväxlare.
Föregående meddelande: 010856-2023
Intern identifierare: RH 2023/0136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000