566410-2019 - ÄndringSverige-Härnösand: Korsetter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortos- korsett
Referensnummer: 19RS1056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18322000 Korsetter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling innefattar ett ramavtal för löpande avrop av Ortoser och korsetter.