566455-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltning – Hänvisningsskyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHänvisningsskyltar
BeskrivningRegionen genomför upphandling av hänvisningsskyltar. Upphandlingen omfattar hänvisningsskyltar enligt regionens riktlinjer, leverans samt montering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34928470 Skyltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103233:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål