566559-2020 - ResultatSverige-Karlstad: Parkeringsledningssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringssystem CSK
Referensnummer: RS/202066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34926000 Parkeringsledningssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Annonseringstid:
Regionen annonserar härmed upphandling med påskyndat förfarande enligt 11 kap. 10 § LOU. Upphandlingen RS/200693har avbrutits, vilket också har meddelats anbudsgivarna 2020-09-15. Upphandlingen omfattar:
Regionen efterfrågar en (1) totalleverantör som tillhandahåller hela tjänsten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Parkeringssystem