566601-2020 - ResultatSverige-Norrköping: Radaranläggningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Radar Equipment at the Sites Tån and Marstrand
Referensnummer: 17-03151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34932000 Radaranläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Swedish Maritime Administration invites to offer radar equipment at the sites Tån and Marstrand.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34930000 Marin utrustning, 35722000 Radar, 38115000 Radarutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen