566704-2021 - ÄndringSverige-Vänersborg: Analystjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VF- Vattenprovtagning och analyser 2022
Referensnummer: FAST 2021-01138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71620000 Analystjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser vattenprovtagning och analyser i fastigheter förvaltade av Västfastigheter