See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avyttring av fordon
Beskrivning: Avyttring av fordon
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet en leverantör.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98391000 Avveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80663:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50190000 Skrotning av fordon