Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 66510000 Försäkringar, 66514100 Försäkringar med anknytning till transport
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Swedavia motorförsäkring