567192-2019 - ResultatSverige-Södertälje: Coachning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1081 Handledning
Referensnummer: TI 2019-1081
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal avseende handledning för Katrineholms kommun. Beställaren garanterar dock ingen volym.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
80590000 Handledning, 85100000 Hälsovårdstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av ramavtal för handledning för Katrineholms kommun. Beställaren garanterar dock ingen volym.