2. Förfarande
Förfarande
Titel: Plats i behandlingsfamilj för barn och unga upp till 20 år
Beskrivning: Plats i behandlingsfamilj för barn och unga upp till 20 år.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Bilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Plats i behandlingsfamilj inom Stockholms län
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108607:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85310000 Socialt arbete, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Plats i behandlingsfamilj övriga Sverige
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108607:Lot:2