567424-2024 - Resultat
Sverige – Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål – Pipeline material, district heating to project Södra Ulleråker, Uppsala
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPipeline material, district heating to project Södra Ulleråker, Uppsala
BeskrivningPipeline material to project Främre Boländerna, Uppsala. General Conditions ABM07. Tender shall be submitted in Swedish or English. Delivery 2025-02-04.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTotal price pipes
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101820:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44164300 Rörmaterial
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTotal price amount valves
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101820:Lot:2