Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AV-produkter
Referensnummer: 21INK054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48515000 Programvara för videokonferens
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar kommunens behov av AV-produkter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32232000 Videokonferensutrustning, 48515000 Programvara för videokonferens
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen