Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Leveransplats
Postadress: Skepparegatan 16
Ort: Lidköping
Postnummer: 53160
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)