Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ventilationsarbeten, omgång3
Referensnummer: KS/2021:00673
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45331210 Installation av ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende ramavtal för ventilationsarbeten
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39563530 Ventilationskanaler, 45259000 Reparation och underhåll av anläggningar, 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 45331210 Installation av ventilation, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser ventilationsarbeten