2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fyra baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare
Beskrivning: Fyra baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare.
Intern identifierare: 15551
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fyra baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare