2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elektronikkomponenter och mätutrustning
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för elektronikkomponenter och mätutrustning för Lunds universitets verksamheter.
Intern identifierare: V 2024/578
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31700000 Elektroniska, elektromekaniska och elektrotekniska varor
Ytterligare klassificering (cpv): 31680000 Elektrisk utrustning och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificeringskrav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation