567708-2023 - ResultatSverige-Solna: Mötes- och konferenstjänster på hotell
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av Mötestjänster
Referensnummer: 2.7.2-2023:384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
II.1.4.
Kort beskrivning
Skolverket önskar upphandla en mötesbyrå som ska ha ett helhetsansvar för Skolverkets alla möten samt fungera som en strategisk partner.
Observera att upphandlingen inte enbart avser konferenstjänster på hotell som CPV-koden anger.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen