2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framtagande av ansökan till strategiskt naturvårdsprojekt finansierat av EU:s LIFE program
Beskrivning: Naturvårdsverket är i behov av en konsult för framtagande av en ansökan till ett strategiskt naturvårdsprojekt (Strategic Nature Project, SNaP), som finansieras med hjälp av EU:s LIFE program.
Föregående meddelande: 39062-2023
Intern identifierare: NV-25-005365
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling i DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000