567772-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Detektions- och analysutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement for microdilution plates
Referensnummer: SVA 2023-155
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38430000 Detektions- och analysutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Se tender documents.