567981-2024 - Resultat
Sverige – Mejeriprodukter – Livsmedel - Mejeriprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel - Mejeriprodukter
BeskrivningUpphandlingen omfattar Livsmedel - Mejeriprodukter till Gislaveds kommun och Gnosjö kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93977:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15550000 Blandade mejeriprodukter