2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsannonsering service och installation av säkerhetsteknik, Region Nord, Syd, Väst och Öst.
Beskrivning: Arbetsförmedlingen planerar att under november 2024 att gå ut med annons för upphandling av service och installationer av säkerhetsteknik för region Nord, Syd, Väst samt Öst.
Intern identifierare: Af-2024/ 0077 3680
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625300 Inbrottslarmssystem, 42961100 Passerkontrollsystem