2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerhissar
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal för inköp av tre (3) Lagerhissar till det nya lagret för VO Hjälpmedel i Malmö. Upphandlingen avser även installation, serviceavtal, utbildning samt reservdelar och tillbehör.
Intern identifierare: 2025-O000555
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42416130 Mekaniska hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000