Strategisk partner, leverantör och installatör avseende lås- och passersystem/varor med tillhörande system/varor, såsom bokningssystem (tvättstuga), porttelefon och dörrautomatik.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 25 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44500000 Verktyg, lås, nycklar, gångjärn, fästen, kedjor och fjädrar, 51000000 Installation (utom programvara)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Låsvaroroch passersystem inkl viss installation.