56807-2021 - KonkurrensutsättningSverige-SÖDERTÄLJE: Låssmedstjänster
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1019 Låsupphandling Katrineholms kommun
Referensnummer: 21/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kfab ämnar köpa upp Låstjänster med tillbehör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521100 Lås, 44521110 Dörrlås, 44521120 Elektroniskt säkerhetslås, 44522400 Låsdelar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
KFAB ämnar köpa upp låstjänster med tillbehör.