2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, support och förbrukningsmaterial avseende Akademiska Hus befintliga skrivare/MFP
Beskrivning: Upphandling av service, support och förbrukningsmaterial avseende Akademiska Hus befintliga skrivare/MFP.
Intern identifierare: 24/101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50310000 Underhåll och reparation av kontorsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär