2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hisservice
Beskrivning: Hisservice
Intern identifierare: RS 2024/1942
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1730171-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1730172-1