Anbud ska avse samtliga ingående delar inom respektive anbudsområde.
Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud per prismatris under förutsättning att så många anbud lämnas samt att så många anbud uppfyller alla obligatoriska krav.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 37440000 Träningsutrustning, 37441300 Träningscyklar, 37441700 Träningsbollar, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning, 37442100 Hantlar, 37442800 Träningsband och -slangar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Rehabutrustning
Helt eller delat anbud
Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje prismatris utvärderas och tilldelas var för sig.