See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement - Administrative and logistics services in the Western Balkan region
Beskrivning: Framework Agreement regarding administrative and logistics services in the Western Balkan region.
Intern identifierare: NV-25-004432
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75112100 Administration för utvecklingsprojekt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000