2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köp av två grävmaskiner
Beskrivning: Stenungsunds kommun bjuder in till upphandling av två grävmaskiner till kommunens verksamhet.
Intern identifierare: 2025-784
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42420000 Skopor och gripanordningar till kranar eller grävmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000