56837-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kontorshjälp – Utskrift som tjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtskrift som tjänst
BeskrivningUpphandling för Trelleborgs kommuns behov av utskrift som tjänst
Intern identifierareKs 2025/70
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79500000 Kontorshjälp
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000