568402-2019 - PlaneringSverige-Vänersborg: Funktionellt stöd
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Upphandling av hörhjälpmedel RS2019-07834
Referensnummer: RS2019-07834
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33180000 Funktionellt stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI - Inför upphandling av hörhjälpmedel
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33196000 Medicinska hjälpmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI avseende hörhjälpmedel