2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natursten
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för succesiva avrop av Natursten,
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103073:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44113140 Gatsten, 44912400 Kantsten, 44912100 Granit, 44113100 Gatläggningsmaterial