568445-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Traktorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jordbrukstraktor till Zinkensdamms IP
Referensnummer: 2.3.1/2022/807
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16700000 Traktorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Idrottsförvaltningen är i behov av en (1st) ny traktor till idrottsplatser öst Zinkensdamms IP enligt upphandlingsdokumentet med bilagor
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen