2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städ- och engångsprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar - Städredskap - Rengöringsmedel - Engångsmaterial för servering, matemballering, matförvaring - Hygien- och torkpapper - Sopsäckar och avfallspåsar - Skyddsprodukter, såsom engångsförkläde och skoskydd - Hygienprodukter, såsom tvål och handdesinfektion
Intern identifierare: 134/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Ytterligare klassificering (cpv): 18930000 Säckar och påsar, 39222100 Engångsartiklar för catering, 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Städ- och engångsprodukter