2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glasservice Burlövs kommun
Beskrivning: Entreprenaden avser Glasservice och omfattar både invändiga och utvändiga arbeten, så som: • Underhållsarbeten • Försäkringsskador • Reparationer/skadegörelse
Intern identifierare: 25/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000