2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning sekretessavfall
Beskrivning: Upphandling avseende hämtning och destruktion av sekretessavfall.
Intern identifierare: STK-2025-860
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90511300 Insamling av avfall, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hämtning sekretessavfall