Upphandlingen avser ramavtal gällande leverans av bevakningstjänster. De tjänster som innefattas är bland annat rondering, larmryck - larmmottagning, störningsjour, fastighetsjour och ordningsvakt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79710000 Säkerhetstjänster, 79715000 Patrullering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen