2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nuklearmedicinska produkter
Beskrivning: Region Halland upphandlar sitt behov av TC-generator, kalla kit, radiofarmaka I-125 korn (jodkorn) och visst förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: RS240342
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del