568656-2019 - ResultatSverige-KRISTIANSTAD: Catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering
Referensnummer: 2018-O001047
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Catering med tillhörande tjänster till Dockplatsen, SUS Malmö och SUS Lund
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen