568665-2021 - PlaneringSverige-Kristianstad: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - 2021-POL000502 - Läkemedelsförsörjning
Referensnummer: 2021-POL000502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI - Begäran om information
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI - Läkemedelsförsörjning