568691-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bränslen – HVO och AdBlueTankanläggning Falköpings kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHVO och AdBlueTankanläggning Falköpings kommun
BeskrivningKöparen avser att upphandla en tankanläggning för HVO.
Intern identifierare26/145
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000