56885-2025 - Resultat
Sverige – Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning – Ramavtal CCTV-system
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal CCTV-system
BeskrivningCCTV-system
Föregående meddelande587382-2021
Intern identifierare2021/KSUH 0134
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000