Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framework agreement Gender equality
Referensnummer: 21/001167
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 18 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen