568912-2018 - ÄndringSverige-Lidingö: Audiovisuell utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal, Klienter, Av-utrustning samt närliggande produkter och tjänster
Referensnummer: 18/100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lidingö stad,Stadsledningskontoret, har fått i uppdrag att upphandla ramavtal avseende Klienter, AV-utrustning samt närliggande produkter (såsom exempelvis spelkonsoler, kameror och högtalare mm) och tjänster (för exempelvis installation) till Lidingö stad (Staden).