568930-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Reparation av tryckkärl
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparation av tryckkärl
BeskrivningUpphandlingen omfattar reparation av tryckkärl i pannor och närliggande utrustning.
Intern identifierare25/63
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45251140 Anläggningsarbeten för värmekraftverk, 45262680 Svetsning, 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000