568936-2019 - ResultatSverige-Halmstad: Utrustning för urologisk undersökning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultraljud Urologi
Referensnummer: DNRGS180301
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33125000 Utrustning för urologisk undersökning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Ultraljud Urologi
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33112200 Ultraljudsapparat, 33124120 Utrustning för ultraljudsdiagnostik
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen