568957-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Husgeråd
Referensnummer: 21279
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal som omfattar husgeråd till kommuners verksamheter.