Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar papper och plastprodukter - engångs, till exempel toalettpapper, muggar, behållare, torkdukar, servetter och förkläden. Upphandlingen är indelad i följande produktområden.
2. Underlägg, madrasskydd
5. Plastpåsar