See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2023-1222 Drivmedel Stationstankning
Beskrivning: Upphandling av drivmedel i form av stationstankning till Södertälje kommun och Vingåkers kommun
Intern identifierare: 23/146
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A - Södertälje tätort
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B - Järna
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde C - Södertälje - Biogas
Huvudklassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde D - Södertälje - EL
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde E - Vingåkers kommun
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Delområde F - Gnesta, Stjärnehovs området